جزئیات سومین نمایشگاه ملی فولاد ایران اعلام شد

جزئیات سومین نمایشگاه ملی فولاد ایران اعلام شد

ژیکال استیل؛ به گزارش انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، انجمن فولاد از تمامی تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان زنجیره آهن و فولاد کشور دعوت کرده در این رویداد ملی، علاوه بر ارائه فرصت‌های ساخت داخل برای شرکت‌های دانش‌بنیان و تامین‌کنندگان داخلی، از دستاوردهای خود در حوزه بومی‌سازی، توسعه فناوری و ساخت داخل رونمایی کنند.

سومین دوره از جشنواره ملی فولاد ایران با مشارکت گسترده نهادهای دولتی و خصوصی، تشکل‌ها و شرکت‌های فولادی و معدنی و تامین‌کنندگان مطرح داخلی برگزار می‌شود و در آن سازکارهای حمایت از تامین پایدار و کیفی داخلی مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد. علاوه بر این، میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در زنجیره آهن و فولاد هم با انعقاد تفاهمنامه‌ها و قراردادهایی بین تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان این زنجیره همچون دو دوره قبلی در این جشنواره با حضور مقامات دولتی و حاکمیتی برگزار می‌شود. «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» شامل کارگاه‌های آموزشی و پنل‌های تخصصی و برنامه‌های متنوع دیگری است که طی روزهای آینده به اطلاع خواهد رسید.

به گفته خلیفه سلطانی، دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در دوره قبل جشنواره ملی فولاد شاهد بیش از ۹۵ میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی در قالب ۵۹ قرارداد و ۳۵ پیش قرارداد بودیم و امسال نیز با تقویت میز تخصصی تعمیق ساخت داخل با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و ایمیدرو به‌دنبال رفع موانع تولید و تأمین پایدار در صنعت آهن و فولاد از مسیر کاهش ارزبری و توسعه فناوری خواهیم بود.

متن کامل اطلاعیه انجمن فولاد و اطلاعات تماس با دبیرخانه «سومین جشنواره ملی فولاد و نمایشگاه ملی فولاد ایران» به شرح زیر است: پیرو اطلاعیه‌های قبلی درباره برگزاری «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» و به‌دنبال استقبال و درخواست تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان زنجیره آهن و فولاد، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران درصدد است با کسب مجوز از ستاد ملی مقابله با کرونا، این رویداد متمایز ملی را با رویکرد بومی‌سازی، توسعه فناوری و افزایش توان تأمین پایدار داخلی و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو و تشکل‌های صنعتی و معدنی کشور و با مشارکت تولیدکنندگان بزرگ زنجیره آهن و فولاد، تامین‌کنندگان داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان، به مدت ۳ روز از سه‌شنبه ۴ خرداد تا پنج‌شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰ در هتل المپیک تهران برگزار کند.

بر این اساس و به‌دلیل شرایط خاص کشور در اپیدمی کرونا و ضمن آرزوی سلامتی برای همه همکاران عزیزمان در زنجیره آهن و فولاد، این دوره از «جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) برگزار می‌شود. لذا از تمامی تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان پرتلاش زنجیره بزرگ آهن و فولاد کشور دعوت به‌عمل می‌آید با ارسال گزارشی از دستاوردهای ارزشمند خود در حوزه بومی‌سازی و ساخت داخل به دبیرخانه جشنواره، ضمن حضور در فرآیند ارزیابی تامین‌کنندگان برتر صنعت فولاد کشور در سال ۱۳۹۹، این انجمن را در افزایش غنای محتوایی و کاربردی جشنواره و نمایشگاه یاری کنند. ضمنا علاقه‌مندان به حضور در «سومین جشنواره ملی فولاد ایران» لازم است در سایت events.steeliran.org ثبت نام نمایند. دبیرخانه «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» آماده پاسخگویی به مخاطبان است.

No Comments

Post A Comment