کاهش قیمت میلگرد فولادی چین

کاهش قیمت میلگرد فولادی چین

ژیکال استیل؛ قیمت داخلی میلگرد فولادی چین در روز چهارشنبه ۲۸ آوریل در میان تقاضای کم ولی نیاز بالای فروش قبل از تعطیلات روز کارگر، کاهش یافت.

میلگرد داخلی چین

چین شرقی (شانگهای): ۵۱۷۰-۵۲۰۰ یوان (۷۹۷-۸۰۲ دلار) به ازای هر تن، کاهش ۳۰ یوان به ازای هر تن بیشتر خریداران قبل از تعطیلات که از ۱ تا ۵ می برگزار می شود؛ شارژ موجودی خود را به پایان رسانده اند. بنابراین حجم فروش کمتر، اما نیاز فروش همچنان بالا است؛ زیرا تاجران می خواهند در صورت کاهش قیمت میلگرد فولادی چین در تعطیلات، سود کاغذی را به پول نقد تبدیل کنند. عدم تعادل عرضه و تقاضا که به ضرر در بازارهای آتی افزوده است؛ باعث کاهش قیمت میلگرد فولادی چین در طول روز شد.

زمزمه های بازار

یک تحلیلگر صنعتی گفت: “بیشتر معامله گران هنوز به دلیل چشم انداز رو به رشد مسکن، در مورد قراردادهای اکتبر میلگرد فولادی چین خوش بین هستند؛ بنابراین قیمت های آتی احتمالاً دوباره روند صعودی خواهند داشت.”

معاملات بیلت

بیلت در ساعت ۳ بعد از ظهر با ۴،۹۸۰ یوان در هر تن از جمله مالیات بر ارزش افزوده در تانگشان معامله شد که نسبت به روز قبل ثابت بود. منابع گفتند که عرضه بیلت در شهر طی دو هفته گذشته با افزایش نرخ تولید در کارخانه های فولاد افزایش یافته است که این امر ممکن است قیمت ها را در معرض کاهش قرار دهد. میزان بهره برداری از کوره های بلند در تانگشان در سه روز اول این هفته ۷۶-۷۷ درصد بود که طبق گفته یک ارائه دهنده اطلاعات صنعتی، ۴-۵ درصد بیشتر از ماه قبل است.

معاملات آتی میلگرد چین

قرارداد معاملات آتی میلگرد فولادی چین برای اکتبر با ۵۳۵۸ یوان در هر تن در روز چهارشنبه بسته شد که نسبت به روز قبل ۵۳ یوان در هر تن کاهش داشت.

 /پایان نوشتار

No Comments

Post A Comment